kontakty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar.

Potřebujete na něco radu nebo máte nějaký dotaz? Tak jste na správném místě!

Kontakt na nás


Napište nám a my se vám během chvíle ozveme. Buď přes e-mail nebo na našem facebooku či twitteru. Nemáme kancelář ani účetní, takže se nebojte, že vás bude obsluhovat stroj. Na druhém konci linky najdete opravdového člověka.

A pokud na něco nemáme odpověď hned, věřte že ji budeme hledat s veškerým nasazením. Nikdy nic nevzdáme a ve všem se snažíme mít poslední slovo. Tak neváhejte a piště!

Napište nám


Ochrana osobních údajů

Často Kladené otázky


Vítejte v sekci Často kladených otázek našeho průvodce „Jak na osobní finance pro začátečníky“. Zde najdete odpovědi na nejčastější dotazy, které vám pomohou pochopit základy správy osobních financí a naučí vás, jak efektivně nakládat s vašimi penězi. Ať už se snažíte vytvořit rozpočet, začít spořit, investovat, nebo se jen chcete dozvědět více o tom, jak lépe spravovat vaše finance, tato sekce je tu, aby vám poskytla potřebné informace a nástroje. Přečtěte si naše odpovědi a začněte budovat silnější finanční budoucnost již dnes.

Začněte vytvořením přehledu o vašich příjmech a výdajích. Zaznamenávejte si, kam peníze chodí a odkud přicházejí. Nastavte si rozpočet, který odráží vaše finanční cíle a dodržujte ho. Důležité je také vytvoření fondu nouze pro nepředvídané výdaje.

Nejlepší způsob, jak ušetřit peníze, je stanovit si konkrétní úsporné cíle a pravidelně na ně přispívat. Automatizace úspor, kdy část vašeho příjmu jde přímo na spořící účet, může být také velmi účinná. Dále je důležité minimalizovat zbytečné výdaje a hledat způsoby, jak snížit stávající náklady.

Pro snížení výdajů je klíčové přehodnotit své stávající náklady a identifikovat oblasti, kde můžete ušetřit. Zvažte změnu dodavatelů energií, snížení výdajů na jídlo a zábavu, využívání slev a kupónů, a minimalizaci impulzivních nákupů.

Mezi nejčastější chyby patří nedostatečné spoření, nadměrné zadlužení, nedostatečné plánování pro budoucnost, nezajištění proti rizikům a impulzivní výdaje. Tyto chyby mohou vést k finančním potížím a stresu.

Ano, velmi si vážíme příspěvků od našich čtenářů a otevřeně vítáme návrhy na témata nebo osobní zkušenosti s šetřením či investováním. Pokud máte zájem o přispívání, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800